Türkiye’nin En Güçlü 50 İK Yöneticisi Belirleniyor

jobline-blog (7)
abc
0

Günümüz iş dünyasında insan kaynakları fonksiyonu şirketlerin gelecek stratejilerine ulaşmalarında önemli bir iş ortağı haline gelmiş bulunuyor. İş süreçlerindeki hızlı değişim, şirketleri yenilikçi olmaya zorlarken, artan rekabet ortamındaki bu hızlı dönüşüme adaptasyon ancak insan kaynaklarının stratejik yönetimi ile mümkün olabiliyor. Bu noktada, insan kaynakları fonksiyonu şirket içerisindeki her departman ve profesyonel için stratejik bir konumda bulunurken, CHRO’ların şirket yönetimindeki önemi de giderek artıyor.

CHRO fonksiyonunun yükselen değerine dikkat çekebilmek ve CHRO kavramının önemini vurgulamak amacıyla, Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde Türkiye’nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri belirleniyor.

Kapsamlı bir araştırma metodolojisiyle Fortune Türkiye & DataExpert işbirliğinde Great Place to Work Enstitüsü’nün katkılarıyla gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri I En Güçlü 50 CHRO” araştırmasının sonuçları Kasım 2016’da açıklanacak.

Türkiye’nin önde gelen 1000 şirketinin insan kaynakları yöneticileri arasında gerçekleştirilen araştırmada, danışma kurulu tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda; şirketlerin en önemli sermayesi olan insan kaynağını en etkin biçimde yöneten, kurum öncelikleri doğrultusunda fark yaratan, değer katan, benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlenecek.

Türk İş Dünyası’nın üst düzey yöneticileri, saygıdeğer akademisyenleri ve profesyonellerinden oluşan araştırma danışma kurulunda sektörün önemli isimleri göze çarpıyor; Kasım 2016’da sonuçlanacak araştırmanın ayrıntıları www.engucluchro.com adresinden takip edilebilir. Araştırma sonucunda En Güçlü 50 CHRO Ödül Töreni, 15 Kasım 2016 tarihinde Swissôtel The Bosphorus Istanbul’da düzenlenecek ve iş dünyasından pek çok önemli isme ev sahipliği yapacak CHRO Summit 2016’da gerçekleşecek.

Leave us a comment

logged inYou must be to post a comment.